Katalog

Designed by:


Krem z wyciągiem z placenty

 

 

Człowiek od lat poszukuje sposobu na to, aby skóra pozostała jak najdłużej młoda i piękna.

Kosmetyki zawierające naturalne wyciągi z placenty mają najskuteczniejsze działanie a witaminy zawarte w placenta najlepiej wchłaniają się przez skórę.

 

- odmładzająco-wygładzający zabieg dla Twojej twarzy, poprawiający kontur oka

 

- wygładza zmarszczki – do stosowania jako krem na dzień i na noc – spowoduje, iż twoja cera będzie jedwabiście gładka

 


Placenta - wyciąg z placenta (łożyska), który w naturalny sposób pomaga odbudować skórę poprzez stymulację odnowy komórek oraz spowolnienie procesów starzenia. Wyciąg z placenta to bogate źródło A, C, E, B2, B12, kwasu foliowego, aminokwasów, enzymów, biopierwiastków, hormonów estrogennych i innych substancji biologicznie czynnych.

 

Propolis – wytwarzany jest przez pszczoły głównie z substancji żywicznych zebranych z pączków niektórych drzew. Propolis ma silne działanie bakteriobójcze. Dzięki niemu skóra pozostaje zdrowa i wolna od bakterii. Włączenie propolisu do formuły kremu Merino Placenta Creme zwiększa jego efekt nawilżenia oraz pozwala na wniknięcie wszystkich substancji głęboko do wszystkich warstw skóry. (więcej o propolis)

 

Witamina B5 Wykazuje zdolność przyciągania i zatrzymywania wody. Dobrze nawilża skórę i zmniejsza suchość.

 

Jest silnym antyutleniaczem, chroniącym przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Właściwość ta jest szczególnie przydatna dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie pod wpływem zanieczyszczeń w powietrzu uwalniają się ogromne ilości tych niezmiernie szkodliwych cząstek.

 

Witamina C - Jest silnym antyutleniaczem, chroniącym przed niszczącym działaniem wolnych rodników. Właściwość ta jest szczególnie przydatna dla osób mieszkających w dużych miastach, gdzie pod wpływem zanieczyszczeń w powietrzu uwalniają się ogromne ilości tych niezmiernie szkodliwych cząstek

 

Witamina E - Silny przeciwutleniacz przeciwdziałający procesom starzenia skóry. Chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, ma działanie przeciwzapalne, przeciwobrzękowe. Aktywizuje ona i działa odżywczo na skórę, poprawia jej ukrwienie oraz zwiększa elastyczność tkanki łącznej. Wygładza, ujędrnia, natłuszcza i nawilża skórę. Witamina E ze względu na swoje wielostronne działanie często określana jest mianem witaminy młodości.

 

Lanolina – naturalny wyciąg uzyskiwany z owczej wełny (wosk z wełny). Lanolina wykorzystywana do produkcji kremów Merino, to najwyższej jakości frakcja lanolinowa, która jeszcze bardziej wzmacnia efekt nawilżenia oraz głębokiej penetracji warstw skóry. Lanolina tworzy na naszej skórze barierę ochronną, dzięki której w pory skóry nie wnika brud oraz woda.

 

Opakowanie 50g